E-mailom: info@fdsp-cn.com
Telefón: +86-025-66621288-108

Feed Šilo odvetvie

Moderné zviera kŕmenie mlyn zvyčajne má obrovský spracovateľskej kapacity na hromadné zrno zvlášť kukurice, sóje. To bude tvrdá práca na prevádzku takýchto sypkého materiálu v tonách ľudskou silou, teda hlbokú túžbu auto hromadne zrna pripojovací systém na kŕmenie mlyn, ktorý je skladovanie nebaleného silo systém...

Zaslať požiadavkuchatovaťteraz

Moderné zviera kŕmenie mlyn zvyčajne má obrovský spracovateľskej kapacity na hromadné zrno zvlášť kukurice, sóje. To bude tvrdá práca na prevádzku takýchto sypkého materiálu v tonách ľudskou silou, teda hlbokú túžbu auto hromadne zrna pripojovací systém na kŕmenie mlyn, ktorý je hromadne skladovacie silá systém pre kŕmenie mlyn, a tiež môže byť aplikovaný v obilný mlyn kukurica/kukurica alebo pšenica, olej mlyn a ostatné priemyselné.Naše hromadné skladovanie Bin pre živočíšne krmivá mlyn zvyčajne dodávané v komplete s kŕmenie mlyn a navrhnuté spoločne.

V kŕmenie mlyn živočíšne krmivo je často uložený v úzkych betónu silá až 20 metrov vysoký. Náplň síl vytvára veľké množstvo prachu. V spodnej časti Silo, závitovkových dopravníkov absolutórium krmivo pre hospodárske zvieratá. Vyhnúť nečinnosti so systémom dopravníkov alebo preplnenie Silo, meranie hladiny nevyžaduje.

Silo rôznej kapacity na skladovanie krmív vyrábaných FDSP: pozinkovaný rám, možnosť pneumatické nakládky, zobrazenia okna.


Viaceré typy dimenzií pre rôzne potreby.

Jednoduché kŕmenie zásuvky.

Žiadne lepenie.

Krmivo je čerstvé.

Silo s centra alebo decenter.

Rebrík s bezpečnostný plot.Hot Tags: feed Šilo odvetvie kŕmenie mlyn silo, silo kŕmnych factory, skladovanie kŕmnej odvetvia ocele, silo kŕmnych priemysel dobytok, sliepky priemysel silo, Čína výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, feed batožín, feed zásobníky, feed silo, Silo krmív, feed Silo, feed bin, feed koše na predaj, feed silá na predaj feed silá na predaj, feed zásobník, feed skladovanie Silo, feed silo ceny, feed Šilo odvetvie, feed priemyslu priehradka, feed priemysel batožín, feed nádrže, Collinson feed Silo, Silo kŕmidiel, úložisko Silo, skladovanie

PartsSiloSizes

Diameter(m)

Výška(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Súvisiace produkty
Rýchle správy
Vaše súkromie je pre nás dôležité - sme nikdy predať alebo zdieľať informácie.