E-mailom: info@fdsp-cn.com
Telefón: +86-025-66621288-108

Pivovarskom priemysle Silo s nízkym Silo náklady

Brewer obilné silá v skutočnosti hrať rolu podriadeného, ale významné vo výrobe piva: sú uvedené funkcie holding ochudobnený sladu rezíduí ("pivovarnícke zrná"). Výrobné procesy priemyslu nápoje sú neustále kladie nové požiadavky na stavebné kontajnery...

Zaslať požiadavkuchatovaťteraz

Brewer obilné silá v skutočnosti hrať rolu podriadeného, ale významné vo výrobe piva: sú uvedené funkciu Holding ochudobnený sladu rezíduí ("pivovarnícke zrná”).

Výrobné procesy priemyslu nápoje sú neustále kladie nové požiadavky na stavebné kontajnery a to je presne v chápaní brewer obilné silá, že najvyšší stupeň flexibility je potrebné urobiť zadosť špecifické toky a potreby pivovarov. FDSP vzory vlastné, nezávislé brewer obilné silá: zariadenia, ktoré sa predávajú ako podporná štruktúra alebo s rámom stojí.

Vo všeobecnostiSládek obilia siloje vzpriamený, uzavretý kontajner. Silo má zvislý rebrík, okrúhle zábradlie a vetracej mriežky. Prierez je niekedy okrúhly a niekedy námestie. Inštalácia pomocou loptu pasce je možnosť, ak používa loptu typ potrubia čistenie zariadenia. Lopta je odstránený mimo silo.

Aplikácie:

Skladovanie ●Maize

●Brewing sladu batožín

Skladovanie ●Rice

Skladovanie ●Wheat

Skladovanie ●Sorghum

Skladovanie ●Corn

●Alcohol storae


Funkcie a výhody:

●Good tesnenie

●Good tesnosť

●Corrosion odolné

●galvanized oceľový doskový materiál

●Base prielez

Vysoká pevnosť

●Long pracovného života: 25-30 rokov

●Measuring teploty, ovládaním úrovne


Silo možnosti:

Lipp oceľové silo je najlepšou voľbou


Kompletné postupový diagram pre pivovarskom priemysle silo:

SUROVINY INTAKING--ČISTIACI SYSTÉM--SUŠENIE--ÚLOŽNÝ SYSTÉM--ELEKTRICKÉ COTROL SYSTÉMU

1. SUROVINY INTAKING

2. ČISTIACI SYSTÉM

3. SUŠENIE

4. ÚLOŽNÝ SYSTÉM

5. ELEKTRICKÝ RIADIACI SYSTÉM


Hot Tags: Pivovarskom priemysle Silo, slad silo, Pivovar obilia silo, pivo fermentačnej nádrže, Pivovar silo, pivo silo, Silo winery, pivovarníctva nádrže, pivovarských tankov, Nerezové nádoby na varenie, pivovarníctvo nádrže, nerezové pivovarníctvo nádrže, pivo nádrže, pivo Zásobné nádrže, Silo winery, Silo estate winery, Silo vinárstvo bobule, Silo vinárstvo bobule, Silo estate winery bobule, Silo winery biela silo winery, čierne silo winery, Pivovarníctvo Šilo odvetvie, vinársky priemysel silá, pivo robiť rastlín Silo, oceľové Silo pre pivovar, silá na skladovanie pšenice, kukurice silá na varenie rastlín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod

PartsSiloSizes

Diameter(m)

Výška(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Súvisiace produkty
Rýchle správy
Vaše súkromie je pre nás dôležité - sme nikdy predať alebo zdieľať informácie.